GOŚCIE GLOBTROTERA: PLATFORMA PRODUKTÓW I USŁUG

 

 

Gośćmi pierwszego listopadowego spotkania z cyklu Goście Globtrotera byli: Platforma Produktów i Usług, którą reprezentowali dyrektor zarządzający Robert Sienczewski i dyrektor administracyjny Jarosław Szymanek oraz jedna ze współpracujących z nią firm, „Limba” – Kosmetyki Krzemowe prof. W. Tuszyńskiego i jej szefowa Maria Sałyga. PPU, powiedział R. Sienczewski przedstawiając Platformę, działa już rok i skupia ponad 100 przedsiębiorstw i firm różnych branż. Celem naszej działalności, której mottem jest „To co najlepsze dla Ciebie, Twojej Rodziny, znajomych u klientów. Wszyscy fachowcy, produkty i usługi w jednym miejscu dla Ciebie”, jest wspólne negocjowanie warunków i cen z firmami, aby użytkownicy PPU mogli uzyskiwać optymalnie korzystne możliwości zakupu.

 

I rzeczywiście upusty sięgają 30%. Stawiamy na prawdziwych fachowców. Nasz portal ułatwia dostęp do wielu branż. Zebraliśmy już 100 usług w jednym miejscu, aby użytkownicy nie musieli szukać fachowców w różnych. Lecz jednym mailem załatwić kredyt, kupić dom lub mieszkanie, opiekę dla wymagających jej rodzicom, czy zapewnić bliskim dożywotnią rentę hipoteczną.

 

A także m.in. profesjonalnie naprawić samochód, wykupić ubezpieczenie – a w razie wypadku postarać się, aby odszkodowanie było adekwatne do wyrządzonej szkody. Czy ułatwić uzyskanie kredytu w jednym z 21 banków, z którymi współpracujemy i od których potencjalny klient uzyskuje oferty po jednym spotkaniu.

 

W przypadku poszukiwania mieszkania, wskazać najlepszego pośrednika. Pomóc wybrać optymalną ofertę wyjazdu na wymarzone wakacje. I wszystko to w jednym miejscu, z udziałem najlepszych specjalistów. A jeżeli jest coś, czego jeszcze w ofercie nie mamy, znajdziemy – zapewniał.

 

Bo jesteśmy po to, aby ułatwiać ludziom życie, pomagać im oszczędzać czas i pieniądze. Wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania dzięki kontaktom i wieloletnim doświadczeniom. Przy czym to, gdzie użytkownik portalu dokona zakupu, zależy tylko od niego. Nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów i nie kupując niczego bez rzeczywistej potrzeby.

 

Szczegóły znaleźć można na www.platformaproduktowiuslug.pl. A tam m.in., że za jej pośrednictwem można otworzyć konto w mBanku, otrzymać voucher na 50% zniżkę na pełna obsługę księgową firmy przez kancelarię prawną. Korzystnie wymieniać waluty i dokonywać płatności i przelewów międzynarodowych zarówno przez firmy jak i osoby prywatne, przy czym w czasie rzeczywistym.

 

PPU współpracuje z wieloma firmami z branż: leasingu, usług prawnych, turystyki, reklamy, rachunkowości, kredytowych, nieruchomości, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń szkoleń i zdrowia. Organizuje też konferencje i spotkania tematyczne, pozwala skorzystać ze sklepów internetowych, w których można kupić preparaty i kosmetyki z krzemionki itp.

 

O tych ostatnich mówiła p. Maria Sałyga. Podkreślając, że krzemionka jest człowiekowi niezbędna do życia. Ale tylko uwodniona, gdyż zwykła, występująca m.in. w nadmorskich piaskach, jest dla tych celów bezwartościowa. Krzem, mówiła, zapewnia ludziom zdrowie, młodość, dobre samopoczucie.

 

Usuwa substancje toksyczne i podrażnienia oraz stany zapalne skóry. Poprawia kondycję tkanki łącznej, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Jedną z ważnych dróg zaopatrywania w krzemionkę uwodnioną organizmu, poza np. znajdującą się w wodach mineralnych i niektórych artykułach spożywczych, są kosmetyki krzemowe, bazą dla których jest kwas ortokrzemowy.

 

Firma „Limba” produkuje je w oparciu o rewelacyjną metodę jego uzyskiwania, a także wytwarzania poszczególnych rodzajów kosmetyków, prof. Wacława Tuszyńskiego. Oczywiście bez konserwantów i hormonów. Balsam ogólnego stosowania n. p. usuwa trądzik młodzieńczy, przyspiesza gojenie się ran, pomaga przy wszelkiego rodzaju oparzeniach, hamuje katar, przeciwdziała krwawieniu dziąseł.

 

„Limba” wytwarza również specjalny balsam do stóp, szczególnie polecany osobom z ich nadmierną potliwością. A także balsam do włosów z tłem litosfery. Innym produktem jest cała gama szamponów: też z tłem litosfery, krzemowy, z kolagenem i elastyną, z balsamem oraz przeciw łojotokowy i przeciw łupieżowy. Przeznaczone są one do wszystkich rodzajów włosów, ale szczególnie polecane dla włosów przetłuszczonych lub z łupieżem.

 

Poprawiają one kondycję włosów i wzmacniają je, nie powodują zmian alergicznych i nie podrażniają skóry, mają też działanie antystatyczne. Firma produkuje również mydła i płyn do kąpieli oraz kosmetyki do twarzy. M.in. tonik zmywacz, maseczki kosmetyczne i krem „Tło litosfery”. Więcej informacji na temat tych kosmetyków oraz ich producenta znaleźć można na www.krzemlimba.pl.

 

Zdjęcia autora

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top