GOŚCIE GLOBTROTERA – VISION

Gościem drugiego lutowego Spotkania w Globtroterze była firma VISION International People Group założona przez jej prezesa, Rosjanina Dymitrija Buriaka w 1996 roku, działająca w Polsce od 7 lat.

 Reprezentował ją pan Dariusz Żochowski. VISION zajmuje się profilaktyką zdrowotną i sprzedażą aktywnych biologicznie dodatków do żywności – jak zapewnia najwyższej jakości.

Świadczy o tym m.in. fakt, że jako jedna z nielicznych firm z szerokiego rynku suplementów współpracuje z WHO – Światowa Organizacją Zdrowia, w produkcji suplementów z francuską firmą Arkopharma, zaś w przypadku nowej generacji kosmetyków z Farevą.

 

Dariusz Żochowski przedstawił ogromny dziś, światowy rynek obrotu produktami polepszającymi stan zdrowia i urody o wartości bilionów dolarów. Liczący się w tym udział ma również VISION IPG. Firma lansuje nową jakość życia pod hasłem „Robimy zdrowy biznes”. Posiada ona 170 tys. dystrybutorów w 25 krajach świata, współpracuje z ponad 600 naukowcami różnych specjalności. Oferuje, jak już wspomniałem, biologicznie aktywne suplementy diety. Przy czym wysoko efektywne, nie uzależniające oraz nie mające przeciwwskazań w ich przyjmowaniu.

 

A oto kilka bardziej szczegółowych informacji przekazanych uczestnikom spotkania przez naszego gościa. Firma Arkopharma, której produkty oferuje VISION IPG, opracowała i zastosowała technologię liofilizacji kriogenicznej ( odwadnianie w temperaturze minus 196 stopni C , w otoczeniu neutralnego gazu pod wysokim ciśnieniem ), dzięki czemu zachowywane jest życie komórek uzyskiwanych w roślin najwyższej jakości.

 

Produkty sprzedawane przez VISION IOPG spełniają normy GMP ( Good Manufacturing Practice, tj. Dobrej Praktyki Produkcyjnej ). Są wykonywane zgodnie z technologią, pod stałą i ścisłą kontrolą wszystkich elementów produkcji. Już w 1998 roku produkty te przeszły szczegółowe testy i badania, Dzięki za wszystko którym znalazły się na szwajcarskiej liście leków VIDAL’a.

 

Preparaty te były m.in. w kosmosie, gdzie były sprawdzane pod kątem zdolności odżywczych w ekstremalnie niesprzyjających warunkach dla życia. Były również badane w Polsce przez specjalistów z Wydziału Farmacji Zakładu Chemii Fizycznej w Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie ustalono, że są one przyswajalne przez organizm na poziomie 96-98%. Preparaty te cały czas podlegają badaniom klinicznym w największych placówkach medycznych Rosji, m.in. w ST. Petersburgu z osobami po przeszczepach.

 

O jakości i skuteczności tych preparatów świadczy również lista uzyskanych dotychczas nagród i wyróżnień. W 2002 roku – I miejsce w kategorii Antyoksydanty dla Antiox + na II Toruńskim Forum Homeopatii i Leków Naturalnych. W 2004 – I miejsce za Zestaw dla kobiet na IV Toruńskim Forum, a w 1005, również I miejsce za Chromwital i II za Lifepac Junior na V Forum.

 

Z danych firmy wynika, że w ramach czynnej profilaktyki dba o swoje zdrowie korzystając z preparatów oferowanych przez VISION IPG około miliona osób na całym świecie. Produkowane są one w 3 liniach preparatów dla dorosłych: Classic Hit, Direct Hit i Family Hit, jednym zestawie dla dzieci Junior Set oraz dwu liniach kosmetyków Millenium i Millenium Alliance.

 

Wspomniany już Antiox + z pierwszej linii stanowi ochronę przed wolnymi rodnikami, uzupełnia niedobór witamin, związków mineralnych i innych aktywnych biologicznie komponentów diety żywieniowej. Chromvital + oddziaływuje stymulująco i energetyzująco, zwiększając wydajność i zdolność do pracy. Detox + oczyszcza organizm na poziomie komórkowym. Sveltform+ zmniejsza apetyt i aktywizuje proces przemiany materii, powodując spadek wagi.

 

Nowością w tej dziedzinie jest preparat KGO Off. Pozytywny wpływ na organizm ma również noszenie, oferowanych przez firmę, leczniczych bransoletek wykonanych z różnych metali. To tylko kilka przykładów. Więcej szczegółów, także na temat systemu sprzedaży, głównie bezpośredniej znaleźć można na WWW.vision-polska.pl; WWW.visioneurope.net i WWW.major.wellnet.me.

 

Zdjęcia autora

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top