EMIRATES: PARK WODNY AQUAVENTURE DODATKIEM DO BILETU

Dubajskie linie lotnicze Emirates ogłosiły, że korzystający z nich podróżni z Polski będą otrzymywać bezpłatne, całodniowe karnety do Aquaventure – największego parku wodnego na świecie w kultowym kurorcie Atlantis The Palm w Dubaju. Oto oficjalna informacja na ten temat:

Do każdego biletu Emirates do Dubaju lub dowolnego innego miejsca docelowego z ponad 15-godzinną przesiadką w Dubaju zostanie dołączony całodniowy bilet do parku wodnego Aquaventure — największego parku wodnego na świecie i jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Dubaju. W parku tym znajdują się słynne, rekordowej długości zjeżdżalnie oraz inne atrakcje i place zabaw na ponad 1-kilometrowej prywatnej plaży. Goście mogą korzystać ze 105 zjeżdżalni wodnchi, w tym Leap of Faith (skokiem w nieznane), Aquacondą i uwielbianą przez rodziny falą Surf’s Up. Na poszukiwaczy mocnych wrażeń czeka Shark Safari – spacer w otoczeniu rekinów i niezliczonych innych gatunków ryb.

Ciekawi życia morskiego mogą wyruszyć w przygodę i poznać fakty o podwodnym świecie dzięki nowemu programowi edukacyjnemu Mini Marine Biologist. Aquaventure to zabawa dla całej rodziny, także dla dzieci – najmłodsi mogą odkrywać największą na świecie strefę dla juniorów z 16 atrakcjami, w tym pierwszymi na świecie wyścigami dla dzieci i zjeżdżalnią tornado. Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z promocji rezerwując lot do Dubaju lub do dowolnego innego miejsca docelowego z przesiadką w Dubaju. Oferta dotyczy biletów zakupionych do 21 sierpnia 2022 r. w dowolnej klasie na podróż od 5 sierpnia do 15 października 2022 r. Bezpłatny bilet do parku wodnego Aquaventure upoważnia podróżnych do jednego całodniowego wstępu w godzinach pracy obiektów

Zdjęcia: mat. pras. Emirates

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top