CZECHY: WYSTAWA FLORA W OŁOMUŃCU

Ołomuniec na Morawach Środkowych (około półtorej godziny jazdy samochodem z Katowic) zaprasza w dniach 17-20 sierpnia na letnią edycję najsłynniejszej w Czechach międzynarodowej wystawy ogrodniczej Flora Ołomuniec. Na zwiedzających czekają piękne letnie kwiaty, zioła, krzewy ozdobne, warzywa, owoce i wszelkie nowości ogrodnicze. W największym pawilonie zagości wystawa róż. Zaprezentowanych tu zostanie kilka tysięcy róż rozmaitych gatunków i odmian pochodzących z Holandii. Na gości czeka także barwny program towarzyszący, między innymi wystawa pszczelarska i sprzętu ogrodniczego czy mistrzostwa w gotowaniu gulaszu w kociołkach.

 

Morawscy winiarze zapraszają na degustacje wyśmienitego wina i wystąpienia orkiestry cymbałowej. Ceny biletów wstępu: 120 koron (19 zł) przy zakupie on-line, 150 koron (24 zł) przy zakupie na miejscu, 300 koron (48 zł) bilet rodzinny.

Wystawa Flora Ołomuniec odbywa się tradycyjnie trzy razy w roku. Na jesienną edycję zapraszamy od 5 do 8 października, a na wiosenną od 26 do 29 kwietnia 2018 roku.

Więcej informacji: www.flora-ol.cz

 

Zdjęcia: Vystavište Flora Olomouc

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top