Tanie latanie za gotówkę

 

Billbird S.A. rozwija rynek płatności masowych. Jako jedyny operator terminalowej sieci płatności za rachunki oferuje usługę opłaty gotówkowej za bilety lotnicze linii Centralwings. Transakcji można dokonać w ponad 6000 punktów sieci Via Moje Rachunki.

 

Moje Rachunki firmy Billbird S.A., jako jedyna usługa na rynku płatności gotówkowych, oferuje swoim klientom możliwość zakupu biletu tanich linii lotniczych Centralwings w formie gotówkowej. Uruchomienie serwisu miało na celu zwiększenie oferty Moje Rachunki oraz wprowadzenie udogodnień dla pasażerów Centralwings. Klienci nie posiadający karty kredytowej mogą dokonać opłaty za bilet w ponad 6000 punktów sieci Via Moje Rachunki ulokowanych w najdogodniejszych lokalizacjach całego kraju.

 

Jak mówi rzecznik prasowy Centralwings, Izabela Bogus: Centralwings to linie przyjazne klientowi, wciąż podwyższamy jakość naszych usług, oferujemy nowe rozwiązania pozwalające na łatwiejsze podróżowanie z nami. Staramy się, aby nasz produkt – tanie latanie – był dostępny dla wszystkich. Dzięki współpracy z firmą Billbird S.A., operatorem największej w Polsce sieci płatności gotówkowych – Moje Rachunki, możliwość rozliczenia gotówkowego za przeloty naszymi liniami pojawiła się u nas na stałe. To znaczne udogodnienie dla wielu pasażerów, którzy nie dysponują kartami kredytowymi, nie korzystają z bankowości elektronicznej. Dla Centralwings był to bardzo ważny krok w rozwoju.

 

Warunkiem sfinalizowania transakcji jest rezerwacja biletu i wpłata gotówki w jednym z 6000 punktów Moje Rachunki, przynajmniej na 21 dni przed terminem lotu. Procedura jest prosta i bezpieczna. Podczas rezerwacji biletu na stronie internetowej Centralwings www.centarlwings.com należy wybrać opcję GOTÓWKA. W ostatnim etapie rezerwacji drukujemy kwit z kodem paskowym. Jest on niezbędny do dokonania opłaty w punkcie Moje Rachunki. Prowizja wynosi 1,99 zł i jest pobierana podczas transakcji. Finalnie, klient otrzymuje paragon, który jest dowodem zapłaty za bilet.

 

Usługa Moje Rachunki dostępna jest w ponad 6000 punktów ulokowanych w supermarketach, sklepach osiedlowych, czy na stacjach benzynowych m.in. w sieci sklepów Carrefour, Champion, Albert, Hypernova, Kaufland, Stokrotka, w wybranych sklepach Społem, Lewiatan, eLDe, Rabat, Detal, a także na wybranych stacjach PKN Orlen czy Statoil. To w nich, podczas codziennych zakupów czy tankowania paliwa można dokonać opłaty za energię, wodę, czy telefon. Prowizja za rachunki jest mniejsza niż w banku i na poczcie. Teraz Moje Rachunki oferują rozliczenie gotówkowe w przypadku zakupu biletu samolotowego linii Centralwings. Jest to jedyna i wyjątkowa na polskim rynku usługa.

 

Billbird S.A. to lider w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności. Dowód – 7 lat istnienia na polskim rynku, ponad 6000 punktów płatności w całej Polsce, blisko 100 umów partnerskich z wystawcami rachunków za prąd, gaz, telefon, raty czy ubezpieczenia. Pełna lista wystawców rachunków oraz lista punktów, gdzie można dokonać wpłat znajduje się na stronie: www.via.com.pl

 

{mosgoogle} 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top