BIELSKO – BIAŁA: NARODOWY TEST ROWEROWY

Gwiazdy kolarstwa i dziennikarstwa sportowego, zawodniczki i zawodnicy, rowerowi blogerzy i prezydent miasta Bielsko-Biała, będą gośćmi specjalnymi „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”, który odbędzie się w dniach 24-26 września 2020 r. Będzie on miał przede wszystkim charakter testów rowerowych, ale nie zabraknie także ekspozycji najnowszych modeli i akcesoriów.

Od uczestniczących w nim zawodników i dziennikarzy turystycznych można będzie, jak zapewniają organizatorzy, dowiedzieć się wszystkiego, co interesuje amatorów kolarstwa, począwszy od górskiego, poprzez szosowe i torowe, aż do ekstremalnego. A także porozmawiać o bezpieczeństwie rowerzystów na drodze, pod hasłem „Share the road”, akcji zainspirowanej przez markę Ford. Ponadto, tacy producenci jak Bafang Electric, Focus, Fantic, Specialized, czy Trek pojawią się na terenach ZIAD, pod Szyndzielnią z testowymi modelami 2021. Nie zabraknie również dystrybutorów markowych akcesoriów dla rowerzystów. Zapowiada się interesująca impreza, która odbędzie się w naturalnych warunkach i na doskonałych trasach MTB i DH Szyndzielni oraz beskidzkich szos.

Pawilon wystawienniczy, spotkania ze sportowcami i specjalistami oraz miasteczko testowe zlokalizowane będzie tuż obok hotelu Dębowiec. Miejscu znanym chociażby z mety tegorocznego Tour de Pologne. W sobotę dodatkową atrakcją będzie możliwość pojechania na ustawki MTB i szosowe z Anią Sadowską, Ala ma koła, Przemkiem Niemcem, Irkiem Bieleninkiem, Mariuszem Czykierem, czy Dariuszem Drejgierem. Równolegle odbędzie się impreza pod nazwą BIKE BESKIDY, na której zapowiadane są szkolenia GOPR, serwisowania roweru oraz atrakcje dla dzieci, dobra muzyka i food Tracki. 24-go września „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale w dniach 25 i 26 września dla szerokiego grona fanów. 

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top