AUSTRIA: ZIMOWE ATRAKCJE NASSFELD

Sto dziesięć kilometrów stoków z absolutną gwarancją zaśnieżenia, ścisła czołówka na listach najlepszych kurortów narciarskich i ugruntowane miejsce w najlepszej dziesiątce regionów narciarskich w Austrii. Trzeba przyznać – zimowy urlop w Nassfeld to gwarancja najwyższej jakości i… niespodzianek! O wszystkim decyduje jedna chwila. Ten moment na linii wybicia, gdy człowiek odrywa się od ziemi. To pierwsze spojrzenie z punktu widokowego na pokryte śniegiem górskie szczyty i wreszcie ten pierwszy zjazd stokiem, który wyzwala w nas radość. To wszystko sprawia, że w regionie narciarskim Nassfeld każdy znajdzie coś dla siebie – czy to w snowparku, w specjalnych punktach widokowych Nassfeld-Kino, strefach freeride’u czy na trasach wyścigowych Ski Movie.

Słowem: „Nice Surprise” to sporty zimowe w zupełnie nowej, zaskakującej odsłonie.

 

Nassfeld inwestuje

 

Oprócz szeregu „efektów specjalnych” Nassfeld zapewnia przede wszystkim pełen komfort i bezpieczeństwo. Dwa ubiegłe sezony zimowe obfitowały w inwestycje. Zbudowano supernowoczesną, sześcioosobową kolejkę krzesełkową „Rudnigsattel”, instalację ogrzewania foteli i osłon przeciwwiatrowych w pozostałych kolejkach, poszerzono stoki oraz rozbudowano i zwiększono moc sprzętu naśnieżającego. Powstała również nowa przechowalnia nart z ogrzewanymi szafkami bezpośrednio przy stoku oraz rozbudowana sieć skibusów.

 

          Start sezonu: zarezerwuj pobyt i otrzymaj 66 euro!

 

Oficjalne otwarcie sezonu w Nassfeld odbyo się 7 grudnia, co oznacza, że ruszła najlepsza oferta na dobry początek sezonu narciarskiego – „6 na stoku”. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.6aufderpiste.nassfeld.at, aby otrzymać aż 66 euro: talon o wartości 33 euro na karnet narciarski oraz talon o tej samej wartości na zakwaterowanie.

Promocja obowiązuje do 24 grudnia 2016 r. przy rezerwacji pobytu dla co najmniej dwóch osób. Ci, którzy nie chcą się rejestrować, również mogą liczyć na szczęśliwą „szóstkę”. W dniach 16-18 grudnia odbędzie się gra „6 na stoku”, polegająca na rzutach dwiema gigantycznymi kostkami.

Każdy, komu poszczęści się, w jednym z 6 partnerskich schronisk usytuowanych wzdłuż trasy „Route 66”, otrzyma darmowy posiłek bądź napój.

Osoby, które pokonają całą trasę „Route 66” i wezmą udział w konkursie, mają szansę wygrać sześciodniowy karnet narciarski – i to na kolejnych sześć lat!

 

         Moc atrakcji dla dzieci

 

W ramach akcji „Nassfeld Ski Surprise” dzieci poniżej 10. roku życia otrzymają darmowe zaproszenie na ferie zimowe. W okresie 7-24 grudnia wszyscy mali amatorzy zimowego szaleństwa w tym przedziale wiekowym otrzymują bezpłatny karnet narciarski oraz darmowy nocleg w pokoju rodziców lub dziadków.

Pakiet „Nassfeld Ski Surprise” obejmuje opiekę nad dziećmi (wyposażenie narciarskie i kurs jazdy na nartach) w cenie 29 euro dziennie.

Przedłużona zostanie również oferta „Kids Surprise”, w ramach której przez cały sezon (w każdą sobotę) dzieci poniżej 10. roku życia otrzymają dzienny karnet za jedyne 10 euro. www.nassfeld.at/pauschalen

 

 

„Niespodziankowicze” na stoku

 

Po raz pierwszy przez cały sezon na stokach regionu Nassfeld spotkać będzie można „niespodziankowiczów” („Surprise Guys”), którzy zaskakiwać będą drobnymi niespodziankami – małą przekąską w przerwie na odpoczynek, zaproszeniem do serwisu narciarskiego czy oprowadzeniem po całym regionie narciarskim.

 

          Na topie wśród młodzieży

 

Młodzież goszczącą w Nassfeld niewątpliwie zaskoczy nowoczesna infrastruktura internetowa. Wystarczy wpisać login, aby uzyskać dostęp do 20 hotspotów WLAN zapewniających szybki, bezpłatny Internet na terenie całego ośrodka sportowego.  

Location Based Service System dostarcza najświeższych wiadomości w zależności od bieżącego położenia. Do tego dochodzą namiary na pobliskie schroniska, powiadomienia o nadchodzących wydarzeniach oraz miejscach zbiórki dla wszystkich, którzy szukają czegoś wyjątkowego.

Młodzi amatorzy białego szaleństwa mają tu również możliwość korzystania ze stref freeride’u, ustalania indywidualnych rekordów prędkości na odcinkach Ski Movie bądź pobierania lekcji profesjonalnej jazdy stylem wolnym w szkole Shred-School pod okiem Friedla Kolara – mistrza kraju oraz wicemistrza Europy w jeździe po rampie.

 

Zdjęcia: Narodowe Biuro Promocji Austrii

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top