AUSTRIA: KITZBŰHEL DAJE SZANSĘ

 

 

Wygraj urlop w najlepszym ośrodku narciarskim świata 2013! W ramach aktualnej kampanii reklamowej teren narciarski Kitzbühel rozlosuje wśród wszystkich swoich polskich fanów 6 narciarskich urlopów marzeń oraz codziennie dwa jednodniowe karnety narciarskie. Oprócz tego każdy uczestnik konkursu może się uwiecznić na specjalnie do tego celu zaprojektowanej gondoli. Ale wielki radiowy i internetowy konkurs to nie jedyny hit tego ośrodka… 170 km idealnie utrzymanych stoków narciarskich, 51 kolejek linowych i wyciągów, doskonałe warunki narciarskie od listopada do maja, atrakcje kulturalne oraz wysokiej jakości sklepy gwarantują białe szaleństwo kategorii pięciogwiazdkowej.

 

 

 

Dlatego „Skiresort.de“ – największy na świecie portal zajmujący się testowaniem terenów narciarskich – w 2013 roku ogłosił mekkę narciarzy Kitzbühel/Kirchberg „Najlepszym terenem narciarskim świata”, przyznając mu najwyższą z dotychczasowych ocen: 4,8 gwiazdki. Stoki dla początkujących i dla zaawansowanych, nietknięte zbocza pokryte firnem oraz cztero- i pięciogwiazdkowe hotele czekają na fanów narciarstwa z Polski.

 

Najlepsze miejsce w Tyrolu

 

Do regionu, którego sercem jest Kitzbühel – słynne „miasto kozic”, można łatwo dotrzeć niemieckimi autostradami, trochę krótszą drogą niż np. do doliny Stubai albo do Sölden. Urocza wioska Kirchberg również jest godnym polecenia miejscem na narciarski urlop. Kirchberg leży w odległości zaledwie 6 km od Kitzbühel i przyjmuje swoich gości z prawdziwie tyrolską gościnnością oferując najlepsze przysmaki regionalnej kuchni, dobrą rozrywkę i dynamiczne życie nocne, najlepsze stoki i wyciągi. Inaczej mówiąc, ośrodek narciarski Kitzbühel/ Kirchberg to miejsce, który podbije serca wszystkich polskich narciarzy.

 

Fakty • Region narciarski obejmujący 170 km świetnie utrzymanych stoków, doskonałych zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i dostarczających sportowych wyzwań • Komfortowe kolejki linowe z ogrzewanymi siedzeniami • 51 kolejek linowych i wyciągów, 99 km stoków z naśnieżaniem, 8 zbiorników retencyjnych • Łatwy dojazd, długa zima i bardzo dobre warunki narciarskie • Największy operator kolei linowych w Austrii, 120 lat narciarskiej historii • Najtrudniejsza trasa narciarska na świecie: „Die Streif“ • 56 schronisk i restauracji w górach • Zakupy, wellness, kulinaria – specjalność Kitzbühel • Niedaleko od Innsbrucka, Salzburga i Monachium • Z karnetem narciarskim 50 % zniżki na wstęp do aquaparku „Aquarena“

 

Więcej informacji na www.kitzski.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top