AUSTRIA: ISCHGL – GORĄCY KONIEC ZIMOWEGO SEZONU

Gwiazdy: Max Giesinger, Helene Fischer, zespół Bastille i profesjonalni kucharze na nartach: Wiosna w Ischgl w 2018 roku to mnóstwo promieni słonecznych, idealny śnieg, ekscytujące wydarzenia i spektakularne koncerty.

 

Wydarzenia w ramach wiosennej jazdy na nartach w promieniach słońca w Ischgl jeszcze raz podgrzeją atmosferę w ośrodku Silvretta Arena, gdzie fani białego szaleństwa mogą szusować po 238 kilometrach stoków na wysokościach między 1377 a 2872 m n.p.m.

Na gości czekają nie tylko najlepsze warunki śnieżne i gwarancja śniegu aż do początku maja, idealne trasy zjazdowe, trasy biegówkowe ze wspaniałymi widokami, dużo słońca i kultura après-ski na wysokim poziomie, ale przede wszystkim żywiołowy klimat podczas dużych imprez plenerowych w samym sercu ośrodka narciarskiego.

Niezależnie od tego, czy jest to 21. Gwiazdorski Puchar Szefów Kuchni, 10. Mistrzostwa Świata Gastronomów w Narciarstwie, czy występy sceniczne trzech gwiazd dużego formatu na Silvretta Arena – w kwietniu jedno wydarzenie goni kolejne. Na tych, którzy zdecydowali się wybrać na urlop narciarski do Ischgl w kwietniu, czekają trzy wspaniałe koncerty.

W niedzielę 1 kwietnia w ramach koncertu wielkanocnego „Top of the Mountain Easter Concert” wystąpi król list przebojów Max Giesinger. Będzie to jednocześnie debiutancki występ tego artysty na scenie Idalp w Ischgl. Podczas wiosennego koncertu na Alp Trida (Samnaun) 22 kwietnia wystąpi brytyjski zespół indie-rockowy Bastille.

A 30 kwietnia, podczas tradycyjnego koncertu „Top of the Mountain Closing” na scenie Idalp, o spektakularne zakończenie sezonu narciarskiego w Ischgl zadba niemiecka gwiazda i wyjątkowa artystka Helene Fischer. Wstęp na koncerty Maxa Giesingera i zespołu Bastille jest darmowy z ważnym karnetem narciarskim.

Natomiast wstęp na koncert Helene Fischer jest bezpłatny dla gości nocujących w Paznaun i posiadających dwudniowy karnet narciarski. Więcej informacji dot. cen karnetów: www.ischgl.com.

Terminy wydarzeń w kwietniu 2018 * 1 kwietnia Koncert wielkanocny Top of the Mountain Easter Concert / Ischgl – Max Giesinger * 11 i 12 kwietnia 10. Mistrzostwa Świata Gastronomów w Narciarstwie * 15 i 16 kwietnia 21. Gwiazdorski Puchar Szefów Kuchni * 22 kwietnia 30. Wiosenny Festiwal Śnieżny Frühlingsschneefest Alp Trida / Samnaun-Ischgl – Bastille * 30 kwietnia Koncert na koniec sezonu Top of the Mountain / Ischgl – Helene Fischer

 

 

 

Zdjęcia: NBPA

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top