ARTE MAROKO – KOBIECA WYPRAWA DO AFRYKI PÓŁNOCNEJ

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety organizuje wyprawę do Maroka. W jej programie jest wyprawa na Dżabal Toubkal /4167 m. n.p.m./. To w szczególności propozycja dla kobiet o otwartych umysłach i sercach, którym niestraszne są trudy podróży.

 

Organizatorki zapraszają do wspólnej wędrówki kobiety lubiące wyzwania, dobrą zabawę, otwarte na współpracę w grupie i szukanie rozwiązań w sytuacjach trudnych. Wędrówka będzie miała miejsce w dwóch wymiarach: wędrowania na górski szczyt oraz wędrowania w głąb siebie, po nieprzebytych szlakach własnej wyobraźni.

 

Wspólnie zdobędziemy – zapewniają – najwyższy szczyt Afryki Północnej, a w drodze odbędziemy twórcze warsztaty rozwoju osobistego prowadzone przez Annę Salę-Wojnowską – podróżniczkę i arteterapeutkę.

 

 

Arte warsztaty pod marokańskim niebem będą okazją do spotkania z twórczością własną, doświadczeniem spontanicznej zabawy, wspólnym poszukiwaniem motywacji do działania. W czasie wędrówki odkryjemy radość i satysfakcję z rozwijania twórczej postawy i – co się z tym wiąże – takich cech, jak ekspresywność, elastyczność, oryginalność oraz niezależność w myśleniu i działaniu.

 

Początek i koniec wędrówki – orientalny Marakesz – najbardziej berberyjskie i afrykańskie miasto Maroka. Tam wspólnie wybierzemy się do kobiecego hammamu, weźmiemy udział w warsztatach tańca brzucha i skosztujemy lokalnych przysmaków. Wyprawa zakończy się arte wernisażem, na który zaprosimy marokańskie kobiety. Jeśli jesteś ciekawa świata i samej siebie, dołącz do grona „Kobiet, którym urosły skrzydła”. Serdecznie zapraszamy!

 

Termin: 10-20 czerwca 2010. Liczba uczestniczek: max 10 osób. Szczegółowe informacje i program znajdziesz na stronie wyprawy: www.artemaroko.wordpress.com Organizatorem arte wyprawy jest Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca www.aktywnekobiety.org.pl. Zgłoszenia: artemaroko@gmail.com

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top