WIZZ AIR: INAUGURACJA NOWYCH POŁĄCZEŃ Z POLSKI

 

Wizz Air rozszerza swoją ofertę połączeń w Polsce. Z czterech lotnisk zainaugurowano aż 10 nowych tras. Pasażerowie z Warszawy mogą teraz korzystać z wakacyjnych rejsów do Larnaki, Lizbony, Alicante, Katanii i na Maltę. Ruszają także nowe połączenia z Gdańska do Molde i Frankfurtu Hahn, a także do Dortmundu, Malmo i Belfastu – odpowiednio z Warszawy, Poznania i Katowic. Z Warszawy do Larnaki można polecieć w środy i niedziele. Do Dortmundu w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Do Lizbony w poniedziałki i piątki, na Maltę w środy i soboty, do Katanii i Alicante w soboty.

 

Wizz Air (wg. Innovata) jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Flota przewoźnika składa się z 55 samolotów typu Airbus A320. Linie mają połączenia lotnicze z 21 baz na ponad 360 trasach łączących 110 lokalizacje w 37 krajach. Przewoźnik zatrudnia zespół ponad 2,2 tys. W 2014 r. z linii skorzystało 15,8 mln pasażerów. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie jako WIZZ. Na wizztours.com oferowane są pakiety wakacyjne.

 

WIZZ Tours to platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air. Bilety na loty z Polski na wszystkich zainaugurowanych trasach są już dostępne na stronie wizzair.com w cenach od 39 zł (z Poznania do Malmo) do 249 zł (z Warszawy do Lizbony). Z Gdańska do Frankfurtu Hahn można polecieć za 59 zł. W tej samej cenie można nabyć bilety na trasie Warszawa – Dortmund i Gdańsk – Molde. Bilety z Katowic do Belfastu są za 79 zł.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top