WARSZAWA: BIKE EXPO – 2023

Na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczęły się dwudniowe (1-2 Kwietnia) BIKE EXPO 2023 – Targi i Narodowy Test Rowerowy.

 

Sukces ubiegłorocznej edycji BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy – zapowiadali go organizatorzy, odwiedzonej przez blisko 8000 gości, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ale – jak w kolarskim peletonie – traktujemy go jak wygrany etap. Przed nami kolejny, z jeszcze większą liczbą wystawców, gości, rowerowych marek i atrakcji, dostępnych na terenie stadionu PGE Narodowego.

Czesław Lang, Maja Włoszczowska, Łukasz Owsian, Adrian Kostera, Adam Probosz oraz wiele innych znanych i lubianych postaci związanych ze sportami rowerowymi, to zaledwie początek zapowiedzi tego, co czeka odwiedzających 1 i 2 kwietnia 2023 roku.

Swoją ofertę zaprezentuje 35 marek produkujących rowery: od miejskich, przez szosowe, po bijące rekordy zainteresowania i sprzedaży „elektryki” i tzw. rowery cargo, cieszące się w Polsce coraz większą popularnością.

Niektóre z nich będzie można przetestować na specjalnych torach, podjeździe i pumptracku, zorganizowanych przed wejściem na targi i PGE Narodowy od strony Wisły. Swoje nowości zaprezentuje również prawie 60 producentów sprzętu i akcesoriów rowerowych, organizatorzy rowerowych wypraw, wyścigów, wydawców rowerowej prasy. Ale BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023 to nie tylko targi i okazja do atrakcyjnych zakupów. To przede wszystkim miejsce spotkań, rozmów o kolarstwie, dobrych wspomnień i snucia planów na rowerową przyszłość.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top