TAP PORTUGAL: BYDGOSZCZ-WARSZAWA-LIZBONA

Linie lotnicze TAP Portugal uruchomiły połączenie z Bydgoszczy przez Warszawę do Lizbony i dalej do Brazylii i Afryki. Linia lotnicza TAP Portugal oferuje je we współpracy z PLL „LOT” w formule code-share.

 

Stało się to możliwe dzięki poszerzeniu umowy code-share LO/TP o rejsy krajowe LOT-u z Bydgoszczy do Warszawy. W globalnych systemach rezerwacyjnych widoczne są konkurencyjne taryfy z Bydgoszczy do Lizbony oraz wielu innych portów w siatce TAP Portugal.

 

 

Portugalski przewoźnik oferuje też atrakcyjne stawki grupowe do Portugalii oraz do Ameryki Południowej i Afryki. Doloty z Bydgoszczy do Warszawy rejsami LOT-u pozwalają na przesiadki na rejsy TAP-u do Lizbony trzy razy w tygodniu, we wtorki, piątki oraz soboty.

 

Rozkład z Bydgoszczy do Lizbony we wtorki, piątki i soboty: TP7050 Odlot z Bydgoszczy o godz. 8.55, przylot do Warszawy o godz. 9.55 TP0581 Odlot z Warszawy o godz. 16.10, przylot do Lizbony o godz. 19.10 Rozkład z Lizbony do Bydgoszczy we wtorki, piątki i soboty: TP0580 Odlot z Lizbony o godz. 10.30, przylot do Warszawy o godz. 15.25 TP7051 Odlot z Warszawy o godz. 19.10, przylot do Bydgoszczy o godz. 20.10

 

Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy, z zadowoleniem przyjmuje pojawienie się nowego przewoźnika lotniczego na lotnisku w Bydgoszczy –

 

 „Co prawda tylko w formule code-share, ale jednak TAP Portugal jest od sezonu zimowego obecny w Bydgoszczy. Ta atrakcyjna oferta przybliża nasz region do Portugalii oraz Brazylii i Afryki. Liczymy na to, że połączenia z przesiadką w Warszawie, oferowane prze TAP Portugal we współpracy z LOT-em, będą cieszyć się zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Portugalii” – podkreśla prezes Moraczewski.

 

TAP Portugal posiada największą spośród wszystkich linii europejskich siatkę połączeń do Brazylii. Obejmuje ona trzy lotniska w Rio de Janeiro, Sao Paulo, Brasilię, Recife, Salvador da Bahia, Natal, Belo Horizonte, Fortalezę. Uhonorowany został dwukrotnie, w roku 2009 oraz 2010, prestiżową nagrodą dla najlepszej linii lotniczej na trasach między Europą a Ameryką Południową. TAP: „World’s leading Airline to South America”.

 

Pasażerom podróżującym do Brazylii TAP Portugal oferuje bezpłatny nocleg w Lizbonie. Program nosi nazwę BOM DIA LISBOA (BDL). Pasażerowie, którzy lecą z Polski do Brazylii i nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia, mogą skorzystać z bezpłatnego noclegu w Lizbonie. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

 

Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via Warszawa oraz Lizbona) do dowolnego portu w Brazylii (wszystkie porty obsługiwane przez TAP Portugal w Brazylii). Rezerwacje hotelowe zakładane będą w biurze TAP Portugal w Warszawie TAPReservations@aviareps.com. TAP Portugal jest czlonkiem STAR Alliance, a za loty TAP PORTUGAL przysługują mile w programie Miles & More!

 

Warto dodać, ze TAP Portugal posiada wyjątkową siatkę połączeń, dzięki której można zwiedzić całą Portugalię kontynentalną (Lizbona, Porto, Faro/Algarve) oraz jej wyspy (Madera, Azory), a także dotrzeć do wielu atrakcyjnych portów w Afryce, w tym na Wyspy Zielonego Przylądka (Sal), Wyspy Św. Tomasza (Sao Tome), Angoli (Luanda), Maroka (Casablanca), Senegalu (Dakar), Mozambiku (Maputo) oraz RPA (Johannesburg).

 

Dodatkowe informacje na www.flytap.com i na http://www.plb.pl/.

 

Zdjęcia Lizbony: Cezary Rudziński

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top