SZWAJCARIA: NA NADCHODZĄCE LATO

Lato zbliża się wielkimi krokami, oferując doskonałą okazję do odkrywania niezwykłych atrakcji Szwajcarii, gdzie czeka słońce, zapierające dech w piersiach widoki i niezapomniane doznania.

Golden Round Trip.

To spektakularna wycieczka, która obejmuje przejazd najbardziej stromą kolejką zębatą na świecie, kolejką linową, łodzią i gondolą. Trasa rozpoczyna się w Lucernie i prowadzi przez Jezioro Czterech Kantonów na szczyt góry Pilatus, która w tym roku otworzyła swój 136. sezon letni. To wyjątkowe doświadczenie oferuje niezapomniane widoki i emocje.
Więcej o Pilatusie

Matterhorn Glacier Ride II.

Od początku marca 2024 roku ponownie uruchomiono Matterhorn Glacier Ride II, łączący Klein Matterhorn i Testa Grigia, oraz „Matterhorn Alpine Crossing” między Zermatt a Cervinią. Podróżując do Matterhorn Glacier Paradise można doświadczyć kontrastów pomiędzy zimą a wiosną. Wspinając się do najwyższej stacji górskiej w Europie, podziwiać widoki na Matterhorn i zanurzyć się w dwóch różnych kulturach.
Więcej o Matterhorn Glacier Ride

Region Hannig.

Region Hannig ponad Saas Grund to popularny obszar rekreacyjny przez cały rok. Majestat gór i mnóstwo atrakcji. Oprócz otwarcia nowej kolejki Hannigbahn, planowany jest dalszy rozwój oferty. Wśród planowanych inwestycji są modernizacja restauracji górskiej, nowy plac zabaw, interaktywny tor saneczkowy oraz nowy stok Hannig.
Hanningbahn projekt

Grand Tour of Switzerland.

Piękna Szwajcarii można dziś doświadczyć jak nigdy dotąd, dzięki wciągającym filmom VR i 360 stopni z Grand Tour of Switzerland oraz Grand Train Tour of Switzerland. Pozwalają one zanurzyć się w zapierających dech w piersiach krajobrazach i niezwykłych atrakcjach, korzystając z telefonu komórkowego, tabletu lub innych urządzeń.
Filmy VR i 360 stopni

Karnety regionalne.

Każdy region Szwajcarii ma swój niepowtarzalny urok, oferując mnóstwo atrakcji i wycieczek. Najlepszym sposobem na odkrywanie poszczególnych części Szwajcarii jest skorzystanie z jednego z regionalnych karnetów. Pozwalają one na wygodne i kompleksowe zwiedzanie, zapewniając dostęp do najpiękniejszych miejsc i tras w danym regionie.
Punkty sprzedaży >>> KLIK

Więcej o karnetach

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top