SZWAJCARIA: LATO TRWA, DUŻO SIĘ DZIEJE

Szwajcaria

Dla planujących podróż po Szwajcarii przygotowaliśmy bezpłatny eGuide trasą Grand Tour of Switzerland. A co więcej? Podróżowanie w duchu „swisstainable”, czyli odpowiedzialne podróżowanie, odpoczynek na łonie natury i w duchu eko. Dla ułatwienia orientacji w stale zmieniających się warunkach przygotowane zostało przez FOPH (Federal Office of Public Health) narzędzie Travelcheck. Dzięki niemu można sprawdzić aktualne zasady wjazdu do Szwajcarii. Nie zapominamy o naszej bazie zdjęć, w której znajdziecie Państwo szeroką gamę fotografii ze wszystkich regionów Szwajcarii, z podziałem na tematy oraz pory roku.

 

Najpiękniejsza trasa Szwajcarii

SzwajcariaNiezwykła trasa – Grand Tour liczy 1643 km i wiedzie przez malownicze szwajcarskie trasy, miasta, przełęcze i doliny. Każdy znajdzie na trasie coś dla siebie: wielbiciele gór, amatorzy miast, szukający wrażeń kulinarnych i estetycznych.

Nasz przewodnik pomoże w zaplanowaniu trasy odpowiedniej dla każdego, zgodnie z zainteresowaniami. Stanowi też świetne źródło wiedzy o historii Szwajcarii oraz o najsłynniejszych Szwajcarach, a także wynalazkach, które im zawdzięczamy.

Pobierz przewodnik

 
Nocleg w eko kapsule

Szwajcaria - eko hotelNie tylko ekologiczny, ale też pełen wrażeń. Na tarasie stacji górskiej koleje Titlis Bergbahnen stworzyły niezwykły eko hotel w formie kapsuły, zasilany energią słoneczną i wiatrową. Dzięki temu taka kapsuła może znajdować się z dala od wszelkiej infrastruktury, np. na wysokości 3020 m n.p.m. w górach. Więcej o samej kapsule >> link

Więcej informacji o ofercie na Titilis

 
Podróżuj odpowiedzialnie

Swisstainable to odpowiedzialne podróżowanie. Nie oznacza jednak ograniczeń, lecz zwiększanie świadomości. Odpoczynek w stylu eko na łonie natury, podróże lokalnymi środkami transportu celem ograniczenia CO2, dłuższe pobyty w miejscach dbających o zrównoważoną turystykę, a także kosztowanie lokalnych produktów.

Więcej o kampanii swisstainable

 
Sprawdź aktualne zasady wjazdu

SzwajcariaDo Szwajcarii bez kwarantanny i testów! Skorzystaj z bardzo przydatnego narzędzia Travelcheck. Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, jakie są aktualne zasady wjazdu do Szwajcarii. Narzędzie pozwoli Ci być na bieżąco ze wszelkimi informacjami.

Sprawdź narzędzie Travelcheck

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top