SZWAJCARIA: KOLEJOWA PRZYGODA

Obraz1Zbliżające się lato to wyjątkowy czas w Szwajcarii, słońce, widoki i niezapomniane atrakcje. To idealna okazja na podróż pociągiem przez ten malowniczy kraj. Z tej okazji przygotowaliśmy uzupełnione wydanie naszego bezpłatnego eGuida, do pobrania w wersji pdf. Już kolejny rok do odwiedzenia Szwajcarii zachęca Roger Federer – ambasador Switzerland Tourism tym razem wraz z komikiem, Trevorem Noah. Zachęcamy do obejrzenia filmu zza kulis oraz rozmowy obu bohaterów. Mamy też świetną wiadomość – już niedługo zostanie otwarte najwyżej położone przejście graniczne w Alpach, Matterhorn Alpine Crossing. To niezwykłe wydarzenie, dzięki temu przejściu podróżowanie między Szwajcarią a Włochami będzie jeszcze szybsze, nie tylko dla narciarzy.

 

Roger i Trevor.

Obraz2

Bohaterowie pociągowej przygody.

W naszej kampanii letniej, w której prezentujemy Szwajcarię jako wyjątkowe miejsce do zwiedzania pociągiem pojawiło się dwóch znanych bohaterów – tenisista Roger Federer i komik Trevor Noah. Zapraszamy do obejrzenia „behind the scenes” na >> YouTubie. Polecamy również do rozmowę naszych bohaterów.

Rozmowa Rogera i Trevora

 

 

 

 

 

Podróżuj za mniej.

Obraz3

Szwajcaria transportem publicznym.

Transport publiczny to najlepszy sposób na zwiedzanie Szwajcarii – wygodny, ekonomiczny i bezstresowy.Warto korzystać z biletów łączonych lub biletów ze zniżką, aby rozpocząć szwajcarską przygodę. Tell Pass, Bilet Combi-Kolejka Brienz Rothorn, OSKAR czy Multi Pass Portes du Soleil to tylko kilka opcji.

Sposoby na podróżowanie za mniej

 

 

 

 

 

Nowy eGuide.

Obraz4

Grand Train Tour of Switzerland.

Grand Train of Tour to nowy eGuide, inspiracje jak zaplanować podróż po najpiękniejszych trasach kolejowych. Oprócz dokładnych opisów tras i praktycznych wskazówek dotyczących połączeń przewodnik prezentuje także wiele ciekawostek. Pomaga rozpocząć kolejową przygodę i odkryć uroki podróżowania po Szwajcarii w wyjątkowy sposób.

 

 eGuide do pobrania

 

 

 

 

 

Aletsch Arena.

Obraz3

Wędrówki po lodowcu.

Najdłuższy lodowiec w Alpach to wyjątkowe miejsce. Od czerwca do października można wziąć udział w niezwykłej wycieczce na Wielki Lodowiec Aletsch i doświadczyć go z bliska w towarzystwie przewodnika. Wycieczki trwają od jednego do dwóch dni i dają możliwość podziwiania niesamowitych krajobrazów oraz poznania tajników jednego z najbardziej spektakularnych zjawisk przyrody.

Wiecej informacji o wyprawach

 

 

Matterhorn Alpine Crossing.

Obraz3

Najwyższe przejście graniczne.

Matterhorn Glacier Ride II to nowa kolejka linowa 3S, łącząca Matterhorn Glacier Paradise i Testa Grigia we Włoszech. Powstaje dzięki temu najwyżej położone przejście graniczne w Alpach – Matterhorn Alpine Crossing, umożliwiające podróż z Włoch do Szwajcarii i odwrotnie. Zostanie otwarta 1 lipca 2023 r..

Więcej o nowym połączeniu

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top