RYANAIR: NOWOŚCI Z OKAZJI 30 LAT LOTÓW

 

 

Linia Lotnicza Ryanair obchodzi 30 rocznicę swojej działalności. Z tej okazji zapowiada wprowadzenie w br. wielu nowości m.in. zwiększenie oferty, nowe trasy, poprawę obsługi klienta i rozwój platform cyfrowych.

 

Przewoźnik niedawno ogłosił także promocyjną sprzedaż 100 tys. biletów na wszystkie oferowane połączenia lotnicze, w cenie zaczynającej sie od 19,99 euro na podróż w styczniu, lutym i marcu br.

 

– Z okazji naszych 30 urodzin w 2015 r. będzie można zaobserwować wiele wydarzeń, w tym kolejny etap rozwoju i realizacji programu “Always Getting Better”, wzrost ruchu pasażerskiego, tras, poprawy obsługi klienta, a także rozwój platform cyfrowych i zwiększenie naszej oferty – zapowiada Kenny Jacobs, dyrektor marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair. Jedna rzecz, która nie ulegnie zmianie to nasze niske ceny biletów. Będziemy nadal oferować najniższe ceny lotów w Europie, największą siatkę połączeń i najlepszą obsługę pasażera – kontynuuje dyrektor.

 

Od startu pierwszego samolotu w 1985 r. Ryanair rozwinął się od 1 połączenia, z Waterford do Londynu Gatwick, do ponad 1600 połączeń. Rozpoczął latanie do 2 krajów, a obecnie przewozi pasażerów do 30 krajów Europy i Afryki Północnej. Zwiększył częstotliwość latania z 4 lotów dziennie do ponad 1600 lotów dziennie. Rozpoczął działalność od jednego samolotu i jednej bazy, a obecnie ma ponad 300 samolotów i 72 bazy. Zatrudnienie zwiększyło się od 51 pracowników do ponad 9,5 tys. specjalistów lotnictwa obejmujących 45 różnych narodowości.

 

Liczba przewiezionych pasażerów wzrosła z 5 tys. pasażerów rocznie do ponad 90 mln rocznie. Linie przewiozły łącznie ponad 750 mln klientów. W minionym roku Ryanair przewiózł 86 mln pasażerów, co pozwoliło zaoszczędzić klientom ponad 10,1 mld euro – wynika z danych przewoźnika. Linia otworzyła 8 nowych baz i rozpoczęła loty do/z 19 nowych portów lotniczych, a także wprowadziła w życie program „Always Getting Better”, mający na celu poprawę jakości obsługi klienta.

 

Przewoźnik wprowadza coraz więcej udogodnień, z których mogą korzystać pasażerowie podróżujący tą tanią i popularną linią lotniczą takich jak: przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe oraz oferta dla rodzin Family Extra, jak również dla klienta biznesowego Business Plus. Rozwiązania te pokazują, że Ryanair walczy o to, aby linia stała się naturalnym wyborem dla rodzin, przedsiębiorstw i podróżującym w celach wypoczynkowych. W br. przewoźnik planuje wprowadzić kolejne udogodnienia dla pasażerów.

 

Ryanair zrewolucjonizował i zdemokratyzował podróże lotnicze w Europie, a w 2015 r. przypada 30 rocznica naszego pierwszego lotu z Waterford do Gatwick – mówi K. Jacobs. Od tego czasu Ryanair, stał się największą linią lotniczą w Europie, przewożąc 90 mln pasażerów rocznie pomiędzy 30 krajami, tym samym pozwalając zaoszczędzić klientom ponad 10 mld euro rocznie. Aby uczcić rozpoczęcie 30 roku działalności ogłaszamy wielką wyprzedaż 100 000 biletów na całej siatce połączeń, w cenie zaczynającej się od 19,99 euro na podróż w styczniu, lutym i marcu. Bilety są dostępne w sprzedaży na naszej stronie internetowej ryanair.com do 15 stycznia br. – dodaje dyr. marketingu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top