OPERACJA CZYSTA RZEKA: STYLIZACJA DAFI WYŁAWIA TALENTY

Konkurs na projekty ze śmieci i odpadów w recyklingu
Konkurs na projekty ze śmieci i odpadów w recyklingu

Marka Dafi zaprasza projektantów do udziału w konkursie promującym dbanie o czystość rzek w ramach akcji Operacja Czysta Rzeka.

Czy można ratować rzeki za pomocą… mody? Dafi jako Sponsor Strategiczny Operacji Czysta Rzeka (OCR) wraz z organizatorem tej inicjatywy – 5 Stroną, wydawcą „Krainy Bugu” – wspólnie udowadniają, że można. Zadaniem uczestników konkursu będzie stworzenie kreacji ze śmieci, które każdego roku są zbierane podczas akcji Operacja Czysta Rzeka. Tylko w ubiegłym roku zebrano aż 375 ton odpadów!
Konkurs został podzielony na 2 etapy. W pierwszym uczestnicy mają przygotować trzy projekty (szkice) stylizacji. Warunkiem koniecznym jest to, że stroje muszą być zaprojektowane z wykorzystaniem śmieci, które najczęściej trafiają do polskich rzek. Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu będą tworzyć już gotowe stroje.
Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 5 tys. złotych, udział w sesji zdjęciowej dla marki Dafi i Operacji Czysta Rzeka, a także prezentację zaprojektowanych strojów podczas finału akcji OCR w Kazimierzu Dolnym, który odbędzie się 20.04.2024. Ponadto weźmie udział w ekologicznym panelu No Waste Show organizowanym podczas Cracow Fashion Week. Dodatkowo 2 osoby otrzymają Nagrodę Specjalną w wysokości 1 tys. złotych i możliwość zaprezentowania swoich kreacji także podczas finału akcji Operacja Czysta Rzeka w Kazimierzu Dolnym.
Firma Formaster, właściciel marki Dafi jest Sponsorem Strategicznym Operacji Czysta Rzeka, największej w Polsce społecznej akcji sprzątania rzek i terenów zielonych. Inicjatywa angażuje społeczeństwo w działania na rzecz oczyszczania polskich rzek.
Za kreację, organizację i promocję konkursu w Internecie odpowiada agencja BeDigital.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top