GROMADA: TRZECIA GWIAZDKA DLA BUSKA ZDROJU

 

 

Hotel GROMADA Busko Zdrój zlokalizowany przy ulicy Waryńskiego 10 zyskał prawo do posługiwania się trzecią gwiazdką. Decyzję o podwyższeniu kategorii obiektu wydał Marszałek Województwa Świętokrzyskiego. Podwyższenie kategoryzacji Hotelu GROMADA Busko Zdrój z dwóch na trzy gwiazdki zwiększa znacznie możliwości obiektu. Hotel może startować w przetargach na organizację szkoleń, w tych przypadkach tylko hotele trzygwiazdkowe mają preferencyjne punkty. Może pozyskać więcej klientów biznesowych oraz klientów z rynków zachodnich i wschodnich, którzy mają określone wymagania, co do statusu wybieranego hotelu.

 

 

– Nasi pracownicy odznaczają się ogromną odpowiedzialnością i gościnnością, nigdy nie zawiedliśmy zaufania gościa hotelowego. Kierujemy się zasadami: etyka, estetyka i etykieta, a wszystko to potwierdzają zdobyte nagrody i wyróżnienia m.in. Hotel GROMADA w 2011 oraz 2012 roku został wybrany najlepszym hotelem w powiecie buskim w plebiscycie Echa Dnia „Jedzenie & Zabawa”. Trzy gwiazdki to cel osiągnięty, a następnym jest uruchomienie Centrum Odnowy Biologicznej – powiedziała Grażyna Zalewska, Dyrektor Hotelu GROMADA w Busku Zdrój.

 

Hotel oferuje obecnie 49 pokoi w tym: 28 pokoi 1 – osobowych, 18 pokoi 2 – osobowych, 3 apartamenty co daje nam 79 miejsc noclegowych, WiFi – bezprzewodowy dostęp do Internetu, restaurację, kawiarnię, drink bar, ogródek piwny, sala konferencyjna do 60 osób.

 

 Zmiana kategoryzacji Hotelu GROMADA Busko Zdrój jest m.in. częścią planu restrukturyzacji i modernizacji naszej sieci. Gromada ma być siecią kojarzoną z turystyką kongresową, biznesową oraz niedrogą siecią hoteli miejskich w tym uzdrowiskowych. Umożliwia to m.in. zmiana kategoryzacji czy podwójna kategoryzacja, która miała ostatnio miejsce w Hotelu GROMADA Dom Chłopa. Nie tak dawno wstąpiliśmy do Marszałka Województwa Mazowieckiego o przyznanie wyższej kategorii części pokoi w Hotelu GROMADA Lotnisko w Warszawie – wyjaśnia Jan Błoński, Prezes Zarządu OST Gromada.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top