AUSTRIA ZNOWU CZEKA NA TURYSTÓW Z POLSKI

1Z warszawskiego przedstawicielstwa Narodowego Biura Promocji Austrii otrzymaliśmy informacje o wznowieniu ruchu turystycznego, sytuacji epidemilogicznej i aktualnych przepisach oraz zaproszenie dla turystów z Polski. Oto ona.

Granice austriackie otwarte są również dla Polaków, co oznacza, że podróżowanie znowu jest możliwe! W związku z tym Narodowe Biuro Promocji Austrii przygotowało nietypową kampanię pod hasłem Travel Builds Bridges. A jak wygląda bezpieczny wypoczynek w Austrii? Poniżej znajdą Państwo zestawienie informacji, które są istotne dla każdego podróżującego, ale również krótki komentarz, jak z tą nową sytuacją radzi sobie austriacka branża turystyczna.

 2

Nareszcie!

 

Jak dobrze jest znowu podróżować i nareszcie odwiedzić Polskę. Miło będzie Cię gościć również w Austrii! – pod tym hasłem wystartują najnowsze działania Narodowego Biura Promocji Austrii, które realizowane będą w odpowiedzi na otwarcie granic i możliwość ponownego swobodnego podróżowania.

Więcej o kampanii

3

 

 

 

Bezpieczny urlop w Austrii

Jak wygląda dzisiaj podróżowanie po Austrii i wszystko, o czym należy pamiętać planując nadchodzące wakacje.

Dowiedz się więcej

 

4

 

Bezpieczna branża

 

Jak działa austriacka branża w dobie koronawirusa i dlaczego turysta może czuć się bezpieczny podczas swojego wypoczynku.

Przeczytaj najnowsze informacje

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top