Wydarzenia

CHORWACJA: #CroatianGet2Gether – PREZENTACJA DALMACJI ŚRODKOWEJ

Chorwacka Wspólnota Turystyczna Przedstawicielstwo w Polsce kontynuuje wirtualny cykl #CroatianGet2Gether i zaprasza w dniu 25 marca 2021 roku na prezentację Wspólnoty Turystycznej Województwa Zadarskiego w Chorwacji Środkowej.

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY – STARTUJE OPERACJA CZYSTA RZEKA 2021

Ponad 150 sztabów i ponad 1000 wolontariuszy, to bilans rejestracji do 3. eycji Operacji Czysta Rzeka, która wciąż trwa. Ogólnopolskie sprzątanie zainauguruje z okazji Światowego Dnia Wody (22 marca) akcja Sztabu Głównego na Bugu. Wszystkie akcje lokalne będą odbywać się zgodnie z aktualnymi obostrzeniami związanymi z epidemią COVID-19 i w ograniczonej do 20 liczbie wolontariuszy.

OPERACJA CZYSTA RZEKA 2021

Cenisz przyrodę i lubisz przebywać na świeżym powietrzu? Nie zgadzasz się na to, by śmieci były stałym elementem naszego otoczenia? Chcesz mieć wpływ na to, jak nasz świat będzie wyglądał w przyszłości? Weź udział w Operacji Czysta, która właśnie startuje. Zorganizuj sztab lokalny lub zgłoś się jako wolontariusz. Możesz też wesprzeć akcję i zasilić Bank Kontenerów. Operacja Czysta Rzeka rusza po raz trzeci. To największa i jednocześnie pierwsza w historii skoordynowana akcja społecznego sprzątania rzek w Polsce.