Jubileusz TT Warsaw

 

XV Targi Turystyczne TT Warsaw Tour & Travel już we wrześniu! Jubileuszowa edycja imprezy zapowiada się szczególnie interesująco. Swoje atrakcje turystyczne przedstawi ponad pięćdziesiąt krajów z całego świata, zaś na Polskim Stoisku Narodowym zaprezentują się wszystkie polskie regiony. A to tylko niektóre propozycje organizatorów. Impreza odbędzie się 20-22 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Dzięki TT Warsaw cały świat znajdzie się na wyciągnięcie ręki. Podczas targów będzie można poznać kulturę krajów z całego świata oraz zapoznać się z ich ofertą turystyczną. W ciągu trzech dni targowych każdy będzie mógł odbyć podróż dookoła świata.

 

Poznaj świat

 

Podróż zaczniemy od Global Village – nowości jubileuszowej, XV edycji targów TT Warsaw. W Global Village będzie można bliżej poznać kulturę krajów z całego świata, smak regionalnych potraw oraz podziwiać tańce narodowe. Kraje – zarówno te bliższe, jak i bardziej egzotyczne – zaprezentują się również na stoiskach narodowych. Swoje atrakcje turystyczne przedstawią między innymi RPA, Sri Lanka, Izrael, Angola, Malezja, Tajlandia, Indonezja, Indie czy po raz pierwszy obecne na targach Tahiti, Jamajka, Senegal, Korea i Kongo.

 Wśród ponad pięćdziesięciu krajów nie może oczywiście zabraknąć Polski. Na Polskim Stoisku Narodowym piękno naszego kraju zaprezentują wszystkie polskie regiony. Szczególnie ciekawie zapowiada się oferta weekendowa, jesienno-zimowa, a także propozycje wyjazdów sylwestrowych.

 

Norweskie atrakcje

 

Krajem Partnerskim XV edycji Targów Turystycznych TT Warsaw Tour & Travel jest Norwegia. To jeden z ostatnich zakątków Europy, gdzie przyroda zachowała swój pierwotny, naturalny charakter. Na norweskim stoisku narodowym będzie można zasięgnąć informacji na temat atrakcji turystycznych tego kraju, a także obejrzeć występ zespołu Gammalt Nymalt grającego folk i jazz na tradycyjnych instrumentach smyczkowych. Nie zabraknie loterii i konkursów z nagrodami, norweskich potraw narodowych przygotowywanych przez Roberta Sowę, jak również specjalnych atrakcji dla dzieci czy spotkań z podróżnikami.

 

Niezapomniane rejsy

 

Interesująco zapowiada się także oferta egzotycznych rejsów. Największa europejska linia oceaniczna Costa Cruises przedstawi między innymi ofertę wycieczek najnowszym statkiem świata, który w swój dziewiczy rejs wypłynął w maju. Można nim popłynąć między innymi w rejon Morza Śródziemnego, Karaibów, Ameryki Południowej, Azji, Oceanu Indyjskiego, a także wyruszyć w kierunku słynnych norweskich fiordów, najdłuższych na świecie.

Na targach TT Warsaw będzie można również skorzystać z pomocy specjalistów w zakresie bezpieczeństwa podróży. Nie zabraknie licznych konkursów i niespodzianek dla zwiedzających. Będzie można także porozmawiać ze znanym pisarzem-podróżnikiem, Olgierdem Budrewiczem.

Więcej informacji o targach TT Warsaw na stronie www.ttwarsaw.pl .

 

{mosgoogle}