CZECHY: ZNIŻKOWE KARTY TURYSTYCZNE

Wiele czeskich regionów i miast oferuje turystom zniżkowe karty gościa. Ich posiadacze mogą korzystać z tańszych lub nawet bezpłatnych wstępów do muzeów, galerii, zamków, pałaców, ze zniżek na zakwaterowanie, do restauracji, ośrodków wellness, aquaparków i innych atrakcji dla całej rodziny.

Warto więc przed wyjazdem do Czech sprawdzić na stronie internetowej regionu, który zamierzamy odwiedzić, czy będziemy mieć możliwość korzystania ze zniżek dzięki karcie gościa.

Polecamy między innymi karty:

*Olomouc Region Card www.olomoucregioncard.cz *Beskydy Card www.beskydycard.cz *Jeseníky Region Card www.jesenikyregioncard.cz *Harrachov Card www.harrachovcard.cz/index.php/cs *Karta Rokytnice Plus www.rokytniceplus.cz/en/ *Pec pod Sněžkou Card www.pecpodsnezkou.cz/karta-hosta *Orlické Hory* Card orlickakarta.cz *Český ráj Region Card www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/regionalni-karta-hosta *Těšínské Slezsko Region Card www.tscard.cz *Jizerky Card www.jizerske-hory.cz/en/host-card *Lipno Card www.lipno.info/lipnocard.html *Prague Card www.praguecard.com/index.php?lang=cz *Český Krumlov Card www.ckrumlov.info/docs/cz/CK_CARD_20131205152059.xml* Karlovy Vary Card www.kvcard.cz/cz/karlovy-vary-city-card

Więcej informacji: www.czechtourism.com

Zdjęcie: Czech Tourism


Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników GLOBTROTER

Booking.com