CZECHY: WIELKANOCNE PRZYSMAKI

Na Wielkanoc każda prawdziwa gospodyni w Czechach przygotowuje smakowite wypieki świąteczne, na przykład popularne baranki biszkoptowe w polewie czekoladowej lub cukrowej, pierniczki, mazance – ciasta drożdżowe, w kształcie bochenka, z rodzynkami czy judaszki – drożdżowe bułeczki natarte miodem.

EMITEL : PODGLĄDANIE SOKOŁÓW WĘDROWNYCH

Emitel wraz ze Stowarzyszeniem "SOKÓŁ" uruchomił transmisję na żywo z gniazda sokołów wędrownych w Dobrej koło Nowogardu. Przy okazji Międzynarodowego Dnia Ptaków, który przypadał 1 kwietnia, Emitel zachęca do oglądania na żywo transmisji z gniazda sokołów wędrownych, umieszczonego na wieży w Dobrej koło Nowogardu (woj. zachodniopomorskie), należącej do spółki. - Sokół wędrowny to jeden z najrzadszych gatunków w Polsce.

NIEMCY: KAMPANIA MARKETINGOWA DZT

Niemiecka Centrala Turystyki (DZT), w dobie obecnych ograniczeń, kontynuuje działania marketingowe na kanałach społecznościowych w ramach kampanii #DiscoverGermanyFromHome. Głównym celem jest tworzenie inspirujących, empatycznych i jednocześnie pouczających treści oraz interaktywnych postów, jak również wymiana poglądów z potencjalnymi gośćmi. Kampania prezentuje wirtualnie atrakcje turystyczne w Niemczech we wszystkich 16 krajach związkowych.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników GLOBTROTER

Booking.com