informacje

LULUBEDS – NOWY PORTAL MIEJSC NOCLEGOWYCH W POLSCE

Działalność rozpoczął nowy portal rezerwacyjny miejsc hotelowych i atrakcji turystycznych w Polsce - Lulubeds. Jest to bezpłatna internetowa baza miejsc hotelowych, dzięki której wygodnie i bezpiecznie można zaplanować wypoczynek, uruchomiona przez Tourist Polska – organizatora turystyki z 25-letnim doświadczeniem.

POLSKA: WZNOWIENIE PASAŻERSKIEGO RUCHU LOTNICZEGO

Wstępny plan przywracania ruchu lotniczego w Polsce zakłada, że loty międzynarodowe z naszego kraju miałyby wrócić najpewniej na początku lipca - wynika z informacji Fly4free.pl. Taka data padła na spotkaniu prezesa ULC z przedstawicielami polskich lotnisk. Na początek polecimy jednak jedynie w wybranych kierunkach, a do tego w zupełnie nowym reżimie sanitarnym.

SINGAPORE AIRLINES: NOWE ATRAKCJE OD 2020 ROKU

Od 1 kwietnia 2020 roku Singapurskie Linie Lotnicze SINGAPORE AIRLINES – SIA umożliwią lepszą i efektywniejszą sprzedaż swoich usług dla klientów, którzy chcą otrzymywać oferty jak najlepiej dopasowane do ich indywidualnych oczekiwań. Będzie to możliwe dzięki rozszerzeniu programu KrisConnect SIA , wykorzystującego najnowsze i optymalne rozwiązania technologiczne na platformach cyfrowych. A wszyscy partnerzy handlowi linii SIA będą mieli większy dostęp do różnego rodzaju taryf i spersonalizowanych treści.