Goście Globtrotera

GOŚCIE GLOBTROTERA: FAJBUS I PABLO

Trochę nietypowe było ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie z tego cyklu w Stowarzyszeniu Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter”. Gośćmi tym razem byli bowiem jego wieloletni członkowie, ale występujący w roli autorów książek. Jednej właśnie wydanej i drugiej, już trzeciego tomu z serii, przygotowywanej.

Niech się mury pną do góry

Sceptycy się zawiedli. Wybitnie lokalny temat ostatniego spotkania Globtrotera (29 maja) z pozoru wydawał się mało interesujący dla dziennikarzy-podróżników. Okazało się jednak, że nasz gość nieoczekiwanie zaprosił tłumnie zgromadzonych żurnalistów na fascynującą (choć słowną) podróż po Warszawie. Bo Witold Romanowski, prezes obchodzącej właśnie 30-lecie istnienia SBM Dembud, jest - jak się okazało - wyśmienitym gawędziarzem.

GOŚCIE GLOBTROTERA: PROGRAM TRANSFORMING EXPEDITION, CZYLI TURYSTYKA W SŁUŻBIE BIZNESU

Gośćmi marcowego spotkania w Stowarzyszeniu Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter” byli Weronika Mliczewska i Edward Stanoch. A tematem proponowany przez nich program wypraw Transforming Expedition dla zespołów menedżerskich. Czyli wykorzystanie m.in. turystyki na potrzeby biznesu.

GOŚCIE GLOBTROTERA: INDONEZJA – RAJA AMPAT

Gościem lutowego spotkania w tym cyklu była firma Euphoria Travel organizująca rejsy własnym statkiem po wyspach indonezyjskiego archipelagu Raja Ampat wpisanego w 2002 roku na Listę Dziedzictwa UNESCO.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników GLOBTROTER

Booking.com