Goście Globtrotera

GLOBTROTER: SPOTKANIE WIGILIJNE I NAGRODY DZIENNIKARSKIE ZA ROK 2019 

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbyło się, zgodnie z tradycją, spotkanie wigilijne Stowarzyszenia Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter”. Przybyło nań sporo ponad sto członkiń i członków, nie tylko z Warszawy, gdzie mieszka ich najwięcej, ale również z innych miast oraz zaproszeni przyjaciele Stowarzyszenia.

GOŚCIE GLOBTROTERA: SRI LANKA I ANDALUZJA

Gościem na ostatnim w 2019 roku spotkaniu z cyklu Goście Globtrotera był pan Jacek Czauderna, przedsiębiorca w branży gastronomicznej, konsul honorowy Sri Lanki na Pomorzu, Warmii i Mazurach.

GOŚCIE GLOBTROTERA: PROMOCJA TURYSTYCZNA

Tematem głównym listopadowego spotkania z tego cyklu w Stowarzyszeniu Dziennikarzy – Podróżników „Globtroter” była promocja turystyczna. Przy czym było ono o tle nietypowe, że temat ten przedstawili tym razem, wzbudzając dyskusję, nie goście, lecz wieloletni członkowie Stowarzyszenia, Adam Gąsior, szef portalu Wasza Turystyka i magazynu drukowanego o tym samym tytule oraz Marzena Markowska, jego zastępczyni. Natomiast w drugiej części swoją najnowszą książkę „Wisła na Mazowszu” zaprezentował prof. dr hab. Lech Królikowski.

GOŚCIE GLOBTROTERA: Z MEDYKAMI O CUKRZYCY

Pierwsze powakacyjne spotkanie z tego cyklu w SD-P „Globtroter” było trochę nietypowe, gośćmi był bowiem personel medyczny – lekarze i pielęgniarki, którzy zapoznali uczestników z problemem cukrzycy oraz przebadali chętnych członków naszego stowarzyszenia pod kątem tej choroby.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników GLOBTROTER

Booking.com